سازمان حمایت به یاری كالا خبر داد

ایفای تعهدات سایپادیزل با طرح كلید به كلید

ایفای تعهدات سایپادیزل با طرح كلید به كلید یاری كالا: رئیس سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان وعده داد كه در حداقل زمان ممكن خودرو های جایگزین بوسیله طرح كلید به كلید به خریداران شركت سایپا دیزل تحویل داده می شود.


برخی از مشتریان سایپادیزل در تحویل گرفتن خودرو های خود با مشكل مواجه گشته اند. در همین رابطه رئیس سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان در گفت و گو با ایسنا وعده داده كه این مشكل به زودی برطرف می شود.
عباس تابش اظهار نمود: شركت سایپا دیزل در تحویل ۱۷۱۷ دستگاه خودرو سنگین كه قرار بوده در سال ۱۳۹۶ تحویل داده شود تاخیر داشته است. البته حدود ۱۰۰ یا ۱۵۰ نفر از خرید این خودرو ها انصراف دادند، اما در مورد بقیه، كارها در حال انجام می باشد.
وی با اشاره به اینكه مقرر شده از طرح كلید به كلید برای ایفای تعهد این شركت استفاده شود، اظهار داشت: فعلا شركت سایپا دیزل در حال تامین خودرو ها است. البته احتمال دارد همان خودرو های پیش فروش شده نباشد و خودرو جایگزین به مشتریان تحویل داده شود.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) همین طور با اشاره به اینكه بتازگی خودرو های جدید قیمت گذاری شده و مسائل بانكی این طرح هم حل شده است، وعده داد كه در حداقل زمان برای تحویل این خودرها به مشتریان فراخوان داده خواهد شد.
به گفته این مقام مسئول، طرح كلید به كلید طرحی است كه در آن ۵۰ درصد از هزینه را دولت پرداخت می كند، ۳۰ درصد به صورت تسهیلات است و ۲۰ درصد را مصرف كننده پرداخت می كند و شرایط بهتری برای خریداران فراهم خواهد شد.
تابش همین طور اشاره كرد كه ایفای این تعهد برای وزارت صمت اولویت دارد، چونكه خریداران با این ماشین ها مخارج زندگی خودرا تامین می كنند؛ بدین سبب سازمان حمایت و مقام عالی وزارت به دنبال این است كه در حداقل زمان و با اولویت نسبت به تامین این دستگاه ها اقدام نمایند.
منبع:

1398/11/27
15:18:54
5.0 / 5
4126
تگهای خبر: بانك , تجارت , تسهیلات , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان