۳۰هزار بار از كد تخفیف اسنپ ویژه معلولان استفاده شده است

۳۰هزار بار از كد تخفیف اسنپ ویژه معلولان استفاده شده است به گزارش یاری كالا شركت اسنپ در طرحی به نام «با شما در حركتیم» از ۱۲ آذرماه ۱۳۹۸ تا آخر سال جاری تخفیفی برای افراد دارای كارت معلولیت بهزیستی ساكن تهران در نظر گرفت. بر مبنای اعلام روابط عمومی اسنپ، تا كنون حدود ۳۰هزار بار از كد تخفیف ویژه افراد دارای معلولیت استفاده شده است. هزینه كلیه ی فعالیتهای مسئولیت اجتماعی اسنپ همچون طرح «با شما در حركتیم» از منابع مالی شركت اسنپ پرداخت می شود و راننده به هیچ عنوان هیچ هزینه ای را متقبل نخواهد شد.روابط عمومی اسنپ درباره تخصیص تخفیف سفر به معلولان می گوید: «اسنپ به واسطه مسئولیت اجتماعی خود تلاش می كند تا در حضور پررنگ افراد دارای معلولیت در جامعه نقش داشته باشد. از همین رو همزمان با روز جهانی معلولان، تفاهم نامه ای را برای تخصیص كد تخفیف به افراد دارای معلولیت با شهرداری امضا كردیم. اسنپ این تفاهم نامه را صرفا در جهت مسئولیت اجتماعی خود امضا كرده و هیچ امتیازی بابت تخصیص این كد تخفیف از هیچ سازمانی دریافت نكرده است.»
این تخفیف از راه یك كد اختصاصی روی شماره تلفن افراد دارای معلولیت قابل استفاده می باشد. افراد دارای معلولیت در هر سفر باید این كد را در بخش «كد سفر» داخل اپلیكیشن اسنپ وارد كنند تا ۲۰درصد از هزینه سفر آنها (تا سقف ۶هزار تومان) كم شود.
بر اساس اعلام روابط عمومی اسنپ، برای فعال سازی این كد تخفیف تیم های مختلفی در اسنپ با همه توان بسیج شدند تا بتوانند كار را به نحو احسنت به انجام رساند. شورای شهر شماره تلفن افراد دارای معلولیت را در اختیار اسنپ قرار داد و اسنپ بعد از فعال كردن كد تخفیف برای اطلاع رسانی درباره این تخفیف به افراد دارای معلولیت پیامك ارسال كرد.
روابط عمومی اسنپ در ادامه توضیح می دهد: «با توجه به اینكه شماره تلفن هایی كه در اختیار اسنپ قرار گرفته بود كامل نبود، برای عرضه تخفیف به معلولان ساز و كاری را با روابط عمومی بهزیستی در نظر گرفتیم. بر طبق این ساز و كار، افراد دارای معلولیت عضو بهزیستی اطلاعات خویش را (شامل كد ملی و شماره موبایل) جهت استعلام از راه ارسال دایركت در شبكه های اجتماعی رسمی اسنپ، یا ارسال ایمیل به pr@snapp.cab و یا تماس با پشتیبانی در اختیار اسنپ قرار می دهند. این اطلاعات با سازمان بهزیستی چك می شود و در صورت تایید این سازمان كد تخفیف به این افراد تعلق می گیرد.»
در حال حاضر بحث پشتیبانی از معلولان بعنوان اصلی ترین مسئولیت اجتماعی شركت اسنپ تعریف شده است. از همین رو تسهیلات ویژه ای برای رانندگان دارای معلولیت هم در نظر گرفته اند. مجموع رانندگان دارای معلولیت در ناوگان حمل و نقل اسنپ حدود ۱۰هزار نفر است كه تمام این افراد از پرداخت كمیسیون معاف شدند. مجموع كمیسیون افراد دارای معلولیت در یك سال قبل تا ابتدای تابستان ۹۸، مبلغ ۹۰ میلیارد ریال بوده كه اسنپ این رقم را از اعتبار این افراد كسر نكرده است.
۲۱۲۱

1398/11/18
14:59:59
5.0 / 5
3979
تگهای خبر: تسهیلات , دام , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان