در حاشیه رویداد نوآورانه شناسایی و حمایت از ایده های حوزه تایر عنوان شد

امكان استقرار صاحبان ایده در حوزه تایر در برج فناوری امیركبیر

امكان استقرار صاحبان ایده در حوزه تایر در برج فناوری امیركبیر به گزارش یاری كالا سرپرست مركز نوآوری یك گروه صنعتی در حوزه تایر با اشاره به رویداد نوآورانه شناسایی و پشتیبانی از ایده های حوزه  پایه در دانشگاه صنعتی امیركبیر اظهار داشت: دانشجویان صاحب ایده در حوزه تایر می توانند طرح و پروپوزال خودرا تا 20 دی ماه به رویداد ارسال نمایند و ایده های منتخب از حمایت نقدی و امكان استقرار در برج فناوری امیركبیر بهره مند خواهند شد.


دكتر افشین آشفته در حاشیه رویداد نوآورانه شناسایی و پشتیبانی از ایده های حوزه تایر در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه در گام اول این رویداد، اطلاعات كلی در مورد تایر، ساختار، انواع و روش های ساخت آن در اختیار دانشجویان قرار می گیرد، اظهار داشت: در ادامه این رویداد مدیران ما در پنلی كه تشكیل شده چالش ها و فرصت های صنعت تایر را بیان می كند. و پس از برگزاری این قسمت، دانشجویان، اساتید و پژوهشگران می توانند فرصت ایده پردازی پیدا كرده و توانمندی شان را با نیاز صنعت تطابق دهند.
وی با اشاره به این كه در ادامه این رویداد جلسات خلق ایده برگزار می شود، اضافه كرد: آنجا بعنوان مركز نوآوری یك گروه صنعتی در حوزه تایر به ایده های دانشجویی كمك می نماییم كه پخته شوند و فرصت تشكیل استارتاپ برای آنها ایجاد شود.
سرپرست مركز نوآوری این گروه صنعتی حوزه تایر اشاره كرد: در نهایت به دانشجویان فرصت می دهیم پروپوزال خودرا در حوزه تایر برای ما بفرستند و در این راه همراه آنها هستیم تا استارتاپ های موفقی شكل دهند و مسائل ما را برطرف كنند.
آشفته، مهلت ارسال پروپوزال نهایی به این رویداد نوآورانه را ۲۰ دی ماه اعلام نمود و درباره سطوح حمایتی از این رویداد، اظهار داشت: در سه سطح حمایت طلایی، نقره ای و برنزی از نوآوران حمایت خواهیم كرد. بدین صورت كه در سطح طلایی ۳۰ میلیون تومان حمایت نقدی، بازدید از كارخانه، امكان استقرار در مركز نوآوری ما در برج فناوری امیركبیر و امكان استفاده از ماشین آلات و تجهیزات كارخانه برای صاحبان ایده های برتر در حوزه تایر فراهم می شود.
وی حمایت نقدی سطح نقره ای را ۱۰ میلیون تومان و حمایت نقدی از سطح برنزی را ۵ میلیون تومان اعلام نمود و اظهار داشت: ایده های برگزیده در سطح نقره ای نیز امكان استقرار در برج فناوری امیركبیر و نیز امكان استفاده از ماشین آلات و تجهزات كارخانه را خواهند یافت. این در حالیست كه در سطح برنزی امكان استفاده از ماشین آلات و تجهیزات كارخانه تا حد امكان برای فناوران برقرار است و نیز مشاوره فنی به آنها داده خواهد شد.
او در آخر یاد آور شد: در انتخاب تعداد طرح های برگزیده هر سطح محدودیتی وجود ندارد و بعنوان مثال ممكنست ۱۰ نفر در سطح طلایی انتخاب شوند.
به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، امروز جلسات خلق ایده رویداد نوآورانه شناسایی و پشتیبانی از ایده های حوزه پایه در دانشگاه صنعتی امیركبیر در حال برگزاری است و تاریخ ۱۳ آذر تا ۲۰ دی ماه بعنوان زمان ارسال طرح و پروپوزال به این رویداد تعیین شده است. ارزیابی ایده ها ۲۱ تا ۲۴ دی ماه صورت خواهد گرفت و در ۲۵ دی ماه نیز ارائه ۳ دقیقه ای و پشتیبانی از منتخبان صورت می گیرد.


منبع:

1398/09/12
22:17:53
5.0 / 5
4247
تگهای خبر: ارز , دام , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان