خدمات بعد از فروش ایران خودرو ویژه زوار اربعین

خدمات بعد از فروش ایران خودرو ویژه زوار اربعین یاری كالا: شركت خدمات بعد از فروش گروه صنعتی ایران خودرو با برگزاری تعمیرگاه های صحرایی و ارسال قطعات به شهرهای مرزی منتهی به عراق، طرح ویژه خدمات رسانی به زوار اربعین را شروع كرد.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، فرشاد مقیمی- مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو - امروز (سه شنبه) در مراسم آغاز طرح خدمات رسانی به زوار اربعین، اظهار نمود: در امتداد خدمات بعد از فروش به زوار اربعین، از ۲۲ تا ۳۰ مهر خدمات بوسیله اكیپ های مختلف بالغ بر ۱۳۶۰ گروه امدادی، ۳۰ نمایندگی و ۶۰ فروشگاه در مسیرهای منتهی به مرزهای خروجی كشور برای زوار پیش بینی شده است. این طرح در امتداد اقداماتی است كه طی سال های گذشته برای این ایام انجام شده، برای پنجمین سال اجرا می شود كه بدون كوچكترین دغدغه و مسئله به زوار خدمات رسانی صورت گیرد.
وی ادامه داد: بالغ بر شش میلیارد قطعاتی است كه برای این طرح پیش بینی شده كه به نمایندگی ها و فروشگاه ها اعزام شدند تا بتوانند خدمات را به نحو احسنت به مشتریان عرضه كنند. خدمات جاده ای رایگان هستند اما در صورت تعویض قطعه بنا بر لزوم، تنها هزینه قطعات و تجهیزاتی كه استفاده می شوند، بر طبق چارچوب هزینه ها دریافت می شود.
مقیمی با اشاره به اینكه مانعی برای ارائه خدمات برای همه گروه های خودرویی نداریم، اظهار داشت: امسال نیز همچون سنوات سال قبل علاوه براینكه برای تمامی خودرو های گروه ایران خودرو ارائه خدمات داریم، برای سایر خودرو ها نیز كه گرفتار مشكل شوند، خدمت رسانی می نماییم. در خودروهایی كه نیاز به قطعه داشته باشند، چنانچه قطعات و تجهیزات مورد نیاز آن از مجموعه قطعات و تجهیزات ما قابلیت استفاده داشته باشد، خدمات رسانی صورت خواهد گرفت.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام نمود: به صورت شبانه روزی چهار نمایندگی و سه چادر در مرزهای خروجی مستقر هستند. كسانی كه در این مدت به زوار خدمات رسانی می كنند به صورت داوطلبانه از سراسر كشور حضور پیدا می كنند. علاوه براین شماره تلفن های ۰۹۶۴۴۰ نیز هم راه دیگر ارتباطی برای دریافت خدمات رسانی هستند.
سیدرضا حسینی - مدیرعامل شركت خدمات بعد از فروش گروه صنعتی ایران خودرو (ایساكو) - نیز در این مراسم اظهار داشت: در هشت محور مواصلاتی كه به چهار مرز مهران، شلمچه، چزابه و خسروی وصل می شوند، ۱۳۶۰ اكیپ مستقر هستند. علاوه بر آن سامانه موبایل اپلیكیشن و تلفن های ۰۹۶۴۴۰ درگاه هایی هستند كه مردم می توانند استعلام كنند. ضمن اینكه افراد ملبس به لباس هایی هستند كه امروز بر تن همه مجموعه دیده شد.
نتهای پیاممنبع:

1398/07/16
20:52:25
5.0 / 5
4574
تگهای خبر: خدمات , خودرو , دام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان