وزیر كشاورزی در حاشیه جلسه دولت خبر داد

قول نوبخت و رئیس بانك مركزی برای پرداخت طلب گندم كاران

قول نوبخت و رئیس بانك مركزی برای پرداخت طلب گندم كاران به گزارش یاری كالا وزیر جهاد كشاورزی اظهار داشت: در جلسه هیات دولت رئیس بانك مركزی و رئیس سازمان برنامه و بودجه قول دادند تا هر چه زودتر طلب گندم كاران را بپردازند.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، محمود حجتی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت با اشاره به بدهی هزار و 900 میلیارد تومانی دولت به گندم كاران اظهار نمود: در دولت در اینباره مفصل بحث شد. هم بانك مركزی و هم نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت این بدهی قول داده اند. چون هم بانك ها تعهداتشان را اجرایی نكرده اند و هم از محل تبصره ی یارانه ها هنوز پرداختی انجام نشده است.
وی افزود: متاسفانه بیشتر بدهی ها مربوط به استان های غربی و شمال غرب كشور است كه گندم كاران گندم خویش را تحویل دادند اما پولی دریافت نكردند و چون در مناطق سرد هستند باید زودتر كشت خویش را آغاز كنند. در این زمینه در دولت بحث شد و ما امیدواریم هر چه زودتر این مورد حل شود.
وی در مورد اصلاح قیمت سبوس هم اظهار داشت: من قیمتی اعلام نكردم، بلكه ستاد تنظیم بازار قیمت اعلام نموده كه مورد اعتراض آن قرار گرفت و رئیس جمهور هم دستور رسیدگی داد و ستاد تنظیم بازار باید در قیمت تجدید نظر كند.
منبع:

1398/06/13
15:08:22
5.0 / 5
4693
تگهای خبر: بازار , بانك , سازمان , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان