منصوری بیان كرد

ورود قوه قضاییه به تخلفات خودروسازی و نخریدن خودرو توسط مردم عوامل كاهش قیمت

ورود قوه قضاییه به تخلفات خودروسازی و نخریدن خودرو توسط مردم عوامل كاهش قیمت به گزارش یاری كالا یك عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه با استقبال از ورود قوه قضاییه به تخلفات خودرو سازی، آنرا باعث امیدوار شدن مردم دانست.


محمدرضا منصوری در گفتگو با ایسنا با اشاره به بازداشت چند مدیر خودرو سازی و برخورد با تخلفات حوزه خودرو اظهار داشت: در چند روز اخیر كاهش قیمت خودرو را شاهد بودیم و این شوكی بود كه شاید بازداشت مدیران خودرو سازی منجر به آن شد. دلالان و بسیاری از مردم هم از تقاضاهایشان عقب كشیدند چونكه احساس كردند شاید در خودرو سازی تغییر و تحولی رخ دهد و مدیر لایقی بیاید كه بتواند با بهره وری بیشتر هزینه را كم كند و قیمت خودرو را پایین بیاورد.
این عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس، كاهش قیمت خودرو را پاسخی به نخریدن خودرو توسط مردم دانست و تصریح كرد: این امر عامل موثری برای كاهش قیمت خودرو است و اگر این روند ادامه یابد باز هم شاهد كاهش قیمت خواهیم بود.
منصوری با بیان این كه «ورود قوه قضاییه به تخلفات خودروسازی امید را به مردم بر می گرداند» افزود: مبارزه با خطاها و اشتباهات، مردم را به نظام امیدوار می كند. چونكه در این صورت می دانند كه اگر كسی خطایی كرده باید در تمام سطوح پاسخگو باشد.
نماینده مردم ساوه در مجلس خاطرنشان كرد: البته بهتر بود قبل از این اتفاقات دولت به این ماجرا ورود می كرد تا روزی كه كسی كارش تمام شده بازداشت نشود. بهتر بود تحول در خودروسازی زودتر اتفاق می افتاد كه منجر به بروز فساد و ورود قوه قضاییه نشود.
منصوری برخورد قضایی با تخلفات خوردوسازان را عاملی اثرگذار در اصلاح ساختار خودرو سازی دانست و خاطرنشان كرد: هزینه خطا و اشتباه باید بالا برود و هر كسی به راحتی مسئولیت قبول نكند. افراد هم باید تاوان تصمیمات خود و اشتباهات زیر مجموعه شان را بدهند. طبیعی است مدیر ارشد یك مجموعه نخستین كسی است كه باید پاسخگوی ضرر و زیان و هزینه ها و بدهی های مجموعه های خود باشد.1398/06/08
11:20:26
5.0 / 5
4669
تگهای خبر: ارز , خودرو , خودروسازی , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان