حداكثر قیمت مرغ 12 هزار و 900 تومان تعیین شد

حداكثر قیمت مرغ 12 هزار و 900 تومان تعیین شد یاری كالا: مدیركل دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: ستاد تنظیم بازار سقف قیمت مرغ برای مصرف كنندگان را 12 هزار و 900 تومان تعیین كرد.


به گزارش یاری كالا به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا كلامی با بیان این مطلب اضافه كرد: به دنبال ارائه پیشنهادی از طرف وزارت جهاد كشاورزی و بعد از بررسی های انجام گرفته توسط سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان، ستاد تنظیم بازار سقف قیمت مصرف كننده مرغ را ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین كرد.
وی اشاره كرد: این اقدام در امتداد پشتیبانی از تولید حداكثری مرغ و همین طور حقوق مصرف كنندگان و در جهت ایجاد شفافیت در بازار این كالا انجام گرفته است.
مدیركل دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به عرضه مرغ با قیمتی بیشتر از این رقم در بعضی مناطق، افزود: هرگونه تخطی از قیمت فوق از طرف دستگاه های مسؤول مورد اقدام قانونی جدی قرار خواهد گرفت.
كلامی اظهار داشت: تولیدكنندگان مكلف شدند نسبت به درج قیمت مصرف كننده بر بسته بندی كالاها و نصب اتیكت و بنر در محل عرضه اقدام نمایند.
وی با اشاره به اینكه اطلاع رسانی در مورد قیمت ها از ملزومات تدوین شده در این حوزه می باشد، بیان كرد: همه حلقه های زنجیره تولید مرغ نیز مكلف هستند نسبت به صدور فاكتور رسمی اقدام نمایند و در این راستا با همكاری دادستانی های كل كشور، دستگاه های نظارتی همچون سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان، سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها و سازمان جهاد كشاورزی استان ها، بازرسی اتاق اصناف و اتحادیه ها؛ عهده دار مسؤولیت نظارت بر اجرای این مهم هستند.
منبع:

1398/04/27
10:55:36
5.0 / 5
4333
تگهای خبر: بازار , تجارت , تولید , حقوق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان