طرح ترافیك جدید، ترافیك را در تهران كاهش داده است؟

طرح ترافیك جدید، ترافیك را در تهران كاهش داده است؟ به گزارش یاری كالا ترافیك معابر داخل محدوده دوم طرح ترافیك حدود ۳۰ درصد و ترافیك معابر خارج از محدوده ۶ درصد كاهش یافته است.به گزارش یاری كالا به نقل از خبر آنلاین به نقل از مركز اطلاع رسانی معاونت حمل و نقل و ترافیك با بیان گزارشی در مورد اجرای طرح جدید ترافیك اعلام نمود: اجرای طرح محدوده كنترل آلودگی هوا كه از اول تیر جایگزین طرح سابق زوج یا فرد شد، به میزان مشهودی بر ترافیك معابر بخصوص در محدوده های مركزی شهر اثر گذاشت.
بر اساس گزارش هایی كه شركت كنترل ترافیك تهران از طول ترافیك سنگین روزانه معابر و هم سامانه های ثبت تردد محدوده كنترل آلودگی هوا عرضه كرده است، می توان از كاهش ۳۰ درصدی ترافیك این محدوده سخن گفت. میزان كاهش ترافیك در هفته اول تیر، برحسب طول ترافیك سنگین روزانه معابر نسبت به متوسط روزهای متناظر در خرداد ۹۸ و تیر ۹۷ حدود ۳۵ درصد گزارش شده و میزان كاهش ترافیك بر مبنای سامانه ثبت تردد محدوده دوم (كاهش آلودگی هوا) نسبت به متوسط ورود به محدوده در هفته پایانی خرداد ۹۸ هم ۲۴ درصد (در ساعات اجرای طرح) گزارش شده است.
كاهش ۳۵ درصدی ترافیك معابر سنگین و كاهش ۲۴ درصدی ورود به محدوده در حالی است كه در معابر خارج از محدوده های ترافیكی هم شاهد كاهش ۶ درصدی ترافیك نسبت به هفته قبل و هفته مشابه سال قبل هستیم. ۲۳۵۲۳۷

1398/04/10
20:16:09
5.0 / 5
4324
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان