وزیر صنعت:

روزانه هزاران هشتگ برای به هم ریختن بازار خودرو ایجاد می كنند

روزانه هزاران هشتگ برای به هم ریختن بازار خودرو ایجاد می كنند یاری كالا: وزیر صنعت، معدن و تجارت راهكار مقابله با تحریم ها را تسهیل امور و اعتماد به بخش خصوصی عنوان نمود و اظهار داشت: دشمن روزانه چندین هزار هشتگ در فضای مجازی در مورد خودرو و سایر كالاهایی كه ظرفیت بحران سازی دارند، به وجود می آورد تا فضا را به هم بریزد.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، رضا رحمانی امروز (دوشنبه) در نشست ستاد تنظیم بازار با تاكید بر لزوم به كارگیری تدابیر لازم برای تأمین نیازهای مردم اظهار نمود: در شرایط فعلی تمام دستگاه ها باید تمام وقت فعال باشند؛ چنانكه به معاونین خود دستور دادم اگر نیاز باشد ۲۴ ساعته در وزارتخانه بمانند و برای حل مشكلات و اجرای برنامه ها وقت بگذارند.
وی با اشاره به اینكه دشمن در كنار جنگ اقتصادی، جنگ روانی مقابل جمهوری اسلامی راه انداخته است، اظهار داشت: در دوران جنگ تحمیلی با وجود آنكه وضعیت اقتصادی و درآمدهای كشور به مراتب بدتر از امروز بود، جنگ روانی مقابل كشور وجود نداشت.
رحمانی افزود: دشمن روزانه چندین هزار هشتگ در فضای مجازی در مورد خودرو و سایر كالاهایی كه ظرفیت بحران سازی دارند، به وجود می آورد تا فضا را به هم بریزد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاكید بر اینكه باید با تدابیر لازم و اطلاع رسانی صحیح، تبلیغات دشمن را بی اثر كرد، اظهار داشت: واقعیت های كشور باید به مردم اطلاع رسانی شود؛ چونكه اگر مردم در جریان امور باشند با مسئولان همراهی خواهند كرد و شرایط را درك می كنند.
طبق اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت، رحمانی اظهار نمود: دشمن در فضای مجازی به شكلی فضاسازی می كند كه گویی مسئولان به مشكلات مردم توجهی ندارند، در حالیكه اینگونه نیست و مسئولان تمام تلاش خودرا برای حل مشكلات به كار گرفته اند.
وی راه مقابله با تحریم را تسهیل امور و اعتماد به مردم و بخش خصوصی دانست و اظهار داشت: در این فضا برخی اعتقاد دارند با تسهیل امور، امكان ظهور بابك زنجانی ها بیشتر می شود و از این بابت ترس دارند كه در این مورد، دستگاه های نظارتی باید مراقبت لازم را انجام دهند و با سو استفاده كنندگان احتمالی برخورد كنند.
رحمانی اضافه كرد: در شرایط فعلی باید از ظرفیت هایی همچون بازارچه های مرزی و دیگر امكاناتی كه در استان های مرزی وجود دارد، بهره برد.1398/02/16
15:19:32
5.0 / 5
4407
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان