سخنگوی شورای شهر تهران تاكید كرد

حمایت اعضای شورای شهر تهران از اجرای پروژه كمربند سبز تهران

حمایت اعضای شورای شهر تهران از اجرای پروژه كمربند سبز تهران به گزارش یاری كالا سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران بر حمایت اعضای شورای شهر تهران از پروژه كمربند سبز تهران در چارچوب تخصیص بودجه و پیگیری برای تسهیل اجرای این پروژه اضافه كرد: اساساً اجرای این جنگل كاری ها می توانند جلوی ساخت و سازهای غیرقانونی در ارتفاعات را بگیرد.



به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، علی اعطا در حاشیه بازدید اعضای شورای اسلامی شهر تهران از پروژه كمربند سبز شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: درختكاری كه انجام می شود در چارچوب پروژه ای دراز مدت است كه سال ها شروع شده اما در مقاطعی مختلف سرعت اجرای پروژه متفاوت بوده است. ظرف پنج سال اخیر اجرای این پروژه سرعت گرفته و با عنایت به این كه فضاهای گسترده در اختیار شهرداری تهران قرار گرفته نسبت به جنگل كاری این زمین ها اقدام شده است.

وی اضافه كرد: امروز به همراه دو تن دیگر از اعضای شورای اسلامی تهران آقایان میرلوحی و حبیب زاده از سمت شمال شهر به سمت غرب چندین نقطه را در چارچوب كمربند سبز شهر تهران بازدید كردیم كه خوشبختانه نشان داده است ظرف دو سال اجرای این پروژه تسهیل وبا سرعت بیشتری انجام شده است.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران در تشریح اهمیت اجرای پروژه كمربند سبز تهران و جنگل كاری های انجام شده، اظهار داشت: اجرای این پروژه از چند منظر اهمیت دارد. كه مهمترین آن این است كه این كمربند شهر جلوی توسعه غیرقانونی تهران را می گیرد و در حقیقت محدوده تهران را مشخص می كند. این جنگل كاری ها در حقیقت جلوی تجاوز به ساخت و سازها را می گیرد و یا حداقل این كار را بسیار مشكل می كند.

وی افزود: از بعد دیگر جنگل كاری ها در مقابل حوادث طبیعی همچون سیل همانند سدی عمل می كند و از این منظر هم مورد اهمیت است. از جانب دیگر جنگل كاری ها و ایجاد این كمربند سبز فضای تفرجگاهی برای شهروندان تهرانی بوجود می آورد.

اعطا تصریح كرد: بدون شك شورای شهر تهران از اجرای این پروژه حمایت می كند و امیدواریم امسال و سال های آینده اجرای این پروژه با سرعت بیشتری ادامه پیدا كند. اساساً حمایت های شورا در حوزه بودجه و پیگیری برای تسهیل در راه اجرای این پروژه خواهد بود.




1398/02/07
16:15:40
5.0 / 5
4559
تگهای خبر: دام , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان