پاسخ منفی اعضای شورا به ایرادات فرمانداری به لایحه بودجه ۹۸

پاسخ منفی اعضای شورا به ایرادات فرمانداری به لایحه بودجه ۹۸ به گزارش یاری كالا اعضای شورای شهر ایرادات فرمانداری به لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ را وارد ندانستند.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، اعضای شورای شهر تهران در نوبت عصر جلسه شورای شهر بررسی ایرادات فرمانداری به لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ را در دستور كار قرار دادند و بهاره آروین – عضو كمیسیون برنامه و بودجه – در توضیح این اعتراضات اظهار داشت: هیات تطبیق فرمانداری تهران حدود ۱۵ اعتراض به بودجه آورده است.

وی با بیان این كه عمده ایرادات شكلی است، اظهار نمود: مثلا در یك مورد عنوان كرده است كه به جای استفاده از كلمه "استارت آپ" باید از عنوان شركت هایی كه در بستر اینترنت فعالیت می نمایند نام برد و یا در جای دیگر عنوان كرده كه باید به جای كلمه "شورای شهر تهران" از كلمه شورای شهر تهران، ری و تجریش بهره برد.

عضو كمیسیون برنامه و بودجه با بیان این كه عمده ایرادات شكلی است، افزود: اعضای شورای شهر می بایست به این ایرادات رسیدگی كنند.

در ادامه حسن رسولی خزانه دار شورای شهر در رد ایرادات فرمانداری اظهار داشت: ایرادات وارد نیست و بهتر است كه موضوعات به هیات حل اختلاف ارجاع داده شود.

در ادامه حق شناس هم با بیان این كه كمیته تلفیق می بایست برپایه قواعد خود كار كند، اظهار داشت: نسبت كمیته تطبیق به شورا به مانند شورای نگهبان به مجلس شورای اسلامی است و به نظر می آید كه كمیته تلفیق باید در لحن و فرم خود و برپایه قاعده ایراد بگیرد.

به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، سرانجام اعضای شورای شهر تهران در جلسه نوبت عصر، ایرادات فرمانداری به لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ را وارد ندانسته و به تصمیم خود اصرار كردند كه به همین دلیل، مبحث به هیات حل اختلاف ارجاع داده خواهد شد.1397/12/27
14:02:07
5.0 / 5
4351
تگهای خبر: دام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان