نایب رییس اتاق بازرگانی ایران:

فشارها نباید حضور ما را در جامعه جهانی محدود كند

فشارها نباید حضور ما را در جامعه جهانی محدود كند یاری كالا: نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران معتقد می باشد بخش خصوصی اهمیت قابل توجهی برای آینده اقتصادی ایران در مشاركت با فضای بین المللی قائل است و اتاق بازرگانی باید بتواند برای انتقال این دیدگاه نفوذ خود در اقتصاد ایران را افزایش دهد.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، پدرام سلطانی در نشست هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران اظهار نمود: ما در سال های گذشته دیدیم كه میزان بیان نقد و انتقاد در فضای كشور افزایش یافته و با حضور رسانه ها مردم باز در جریان مسائل قرار می گیرند، اما نكته ای كه در این حوزه اهمیت بالایی دارد چگونگی انتقال این انتقادات به دولت می باشد.
بگفته وی اتاق بازرگانی بعنوان نماینده رسمی بخش خصوصی باید شرایط را طوری فراهم آورد كه دولت نسبت به دغدغه های این بخش گوش شنوای بیشتری داشته باشد.
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران افزود: آنچه كه در دوره بعدی اتاق بازرگانی رخ می دهد، باید نمونه ای برای كل جامعه باشد. اعضایی كه دیگر در اتاق حضور نخواهند داشت باید به انتقاد و بررسی عملكرد اتاق بازرگانی بپردازند و اعضای حاضر در دوره بعدی باز باید تلاش كنند نفوذ اتاق را در اقتصاد ایران بالا برند.
سلطانی با بیان این كه نباید اجازه دهیم فشارهای موجود حضور ما در جامعه جهانی را محدود كند، اشاره كرد: من امیدوارم در دوره بعدی اتاق بازرگانی، اصلاح حكمرانی اقتصادی و عمومی بعنوان یك گفتمان مطرح شده و بخش خصوصی نه در سطح های خرد كه در حوزه های كلان پیشنهادهایی را نمایش كرده و اجرای آنها را دنبال كند.
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران اشاره كرد: امروز اقتصاد ایران با یك پیچ تند مواجه می باشد و اتاق بازرگانی كه تلاش نموده در سطح توانایی اش تأثیرگذار باشد، باید با پیگیری مسائل و مطرح كردن مشكلات به شكل صریح، شرایط را برای اجرای خیلی از دغدغه های مهم اقتصادی فراهم آورد.1397/12/21
00:04:05
5.0 / 5
4375
تگهای خبر: اقتصاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان