استاندار تهران:

هیچ اخلالگری نباید احساس امنیت كند

هیچ اخلالگری نباید احساس امنیت كند به گزارش یاری كالا استاندار تهران اظهار داشت: نظارت و پایش ما باید از چنان اقتدار، صلابت و جدیتی برخوردار باشد كه هیچ اخلالگری احساس امنیت جهت انجام بزه و تعمیم صدمه های اجتماعی نداشته باشد.به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا انوشیروان محسنی بندپی در سیزدهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران كه بامداد امروز با حضور گودرزی - معاون امنیتی و انتظامی استاندار، حسن بیگی - معاون سیاسی و اجتماعی استاندار، مروستی - مدیر كل اجتماعی و فرهنگی استانداری و اعضای این شورا در استانداری تهران تشكیل شد، ضمن اشاره به اهمیت و ضرورت مقابله علمی با معضلات اجتماعی، اظهاركرد: صدمه های اجتماعی و درمان اعتیاد با عنایت به ماهیت و پیچیدگی این معضل نسخه واحدی ندارد و نیازمند رویكردهای تلفیقی و همكاری و هم افزایی همه دستگاه ها است.

استاندار تهران اضافه كرد: اقدامات خوبی شكل گرفته است و به وحدت جمعی در دستگاه های متولی این بخش نزدیك شده ایم.

محسنی بندپی تصریح كرد: بدون تردید اگر اقدام خوبی در سطح استان تهران در این حوزه صورت گرفته باید تداوم یابد چون می تواند در كشور بعنوان پایلوت و الگوی مناسب برای سایر استان ها مطرح و در نهایت به كاهش صدمه های اجتماعی در كشور منجر شود در این بین البته شهرداری تهران هم همكاری خوبی با دستگاه های متولی در این حوزه داشته و در كنار ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران وارد عمل شده است.

استاندار تهران اضافه كرد: چهار منطقه شوش، مولوی، هرندی و بازار تهران وضعیت خوبی از نظر اعتیاد و صدمه های اجتماعی نداشت و نقاطی كه ناامنی و عدم آسایش برای ساكنان منطقه بوجود آورده بود مورد پایش و رصد و اقدام قرار گرفتژ و نهادهایی مانند نیروی انتظامی به خوبی در جهت رفع این صدمه ها در این منطقه اقدام نموده اند.

وی خاطرنشان كرد: باید روش هایی كه در دنیا تجربه شده و موفقیت آمیز هم بوده است را در حوزه صدمه های اجتماعی نهادینه نماییم و به كار بگیریم.

استاندار تهران اضافه كرد: تیم غربالگر هم باید حوزه صدمه های اجتماعی را رصد كند و هر معتاد را به تناسب مشكلی كه با آن دست به گریبان است به دستگاه های متولی ارجاع دهد.

وی در ادامه اظهاركرد: در روزهای پایانی سال كه به تعطیلات منتهی می شود اقدام خوبی در جهت شیفت بندی و زمان بندی لازم برای پیشبرد امور صورت گرفته است كه باید در تداوم و استمرار آن جدی و مصمم باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محسنی بندپی تاكیدكرد: وقتی آمار اعتیاد بالا باشد هیچ ضمانتی برای در امان بودن فرزندان ما وجود ندارد و باید همه به صورت جدی و غیر مقطعی به حوزه مقابله علمی و تخصصی با این پدیده شوم ورود نماییم.
1397/12/14
15:11:16
5.0 / 5
4447
تگهای خبر: ارز , بازار , دام , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان