ممنوعیت انتشار هرگونه نشریه در شهرداری، توقف نشریه همگامان

ممنوعیت انتشار هرگونه نشریه در شهرداری، توقف نشریه همگامان یاری كالا: اعضای شورای شهر تهران در بررسی تبصره 28 بودجه سال 1398 شهرداری انتشار هرگونه نشریه در داخل شهرداری را ممنوع اعلام نمودند.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، امروز اعضای شورای شهر تهران بررسی تبصره های بودجه ۱۳۹۸ شهرداری تهران را در دستور كار قرار دادند و در بررسی تبصره ۲۸ آمده است كه به منظور ارتقای سطح بهره وری در كاهش كالاهای غیرضروری كلیه واحدها موظف می باشند نسبت به كاهش هزینه های غیرضرور اقدام نمایند.
در این تبصره آمده است كه می بایست واحدهای اجرایی تا پنج درصد از اعتبارات پژوهشی خودرا در چارچوب قراردادهای پژوهشی اختصاص دهند. همین طور انتشار هرگونه نشریه در واحدهای ستادی، مناطق، سازمان ها و شركت های وابسته به شهرداری ممنوع می باشد و هرگونه اطلاع رسانی چاپی صرفاً بوسیله نشریه خبری روابط عمومی و نشریات تخصصی دارای مجوز از شورای شهر مجاز است.
همچنین نوسازی و خرید تجهیزات و لوازم جدید ممنوع می باشد و صرفاً در مواردی كه اعتبار آن بوسیله فروش اموال تأمین شود، مجاز است.
به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، حجت نظری با اشاره به یكی از بندها پیشنهاد نمود كه انتشار هرگونه نشریه در واحدهای ستادی ممنوع می باشد، اظهار داشت: اقدام بسیار خوبی است و بنده پیشنهاد می دهم كه چاپ نشریه «همگامان» باز حذف شود، چونكه ما خرج مجله ای را می دهیم كه كسی حتی آنرا نگاه نمی كند كه محسن هاشمی به شوخی گفت می توانیم به كارمندان بگوییم لای این مجله را باز كنند و آنرا مطالعه كنند.
همچنین الویری پیشنهاد داد: بهتر است مجله ای باشد تا به همكارانمان به خوبی اطلاع رسانی نماییم.
همچنین امانی باز اظهار داشت: باید در كاغذ صرفه جویی نماییم، چونكه هر برگ كاغذ محیط زیست را تخریب می كند و نباید این نشریه منتشر شود.
به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، پیشنهاد نظری در خصوص توقف انتشار نشریه همگامان شهری با اكثریت رأی اعضاء به تصویب رسید.1397/12/13
14:11:38
5.0 / 5
4289
تگهای خبر: دام , سازمان , شركت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان